Найбільша міжнародна виставка
з освіти за кордоном в Україні

Виставка
«Освіта за кордоном»

Найбільша міжнародна виставка з освіти за кордоном в Україні.
Дніпро, вул. Шолом-Алейхема 4/26
Отель Менора
19 листопада 2019 року
з 16.00 до 20.00
Зареєструватись
Доступна та якісна освіта міжнародного рівня
На виставці представлені навчальні заклади Польщі, Чехії, Словаччини, Німеччини, Франції, Болгарії та інших країн.
Найактуальніша інформація від представників приймальних комісій
Всі освітні програми презентують представники навчальних закладів.
І ви маєте можливість отримати вичерпні відповіді на свої запитання.
Спілкування зручною для вас мовою
Консультанти навчальних закладів володіють українською, російською або англійською мовами.
Допомога з оформленням документів
Консультаційна та практична допомога у оформленні візи та вступних документів
Доступ до стипендій та безкоштовного навчання
Дізнайтесь про міжнародні стипендіальні програми та можливості безкоштовного навчання.

Міжнародна виставка «Освіта за кордоном» — джерело інформації про якісну освіту

Підготовка до вступу в університет за кордоном
Бакалаврські програми навчання після школи
Магістерські програми та PHD для випускників
Міжнародні стипендіальні програми
Безкоштовна освіта в Німеччині, Чехії та Словаччині
Престижні програми від найкращих університетів Європи
Освітні програми всіх напрямів: від IT до медичної освіти
Консультації з вибору професії, університету та з працевлаштування
Допомога в оформленні студентської візи та вступних документів
Доступна освіта в університетах Польщі

Щорічно ми збираємо рекордну
кількість учасників

30
30
В цьому році на виставці представлені
більше 30 закордонних навчальних закладів
(перелік доповнюється)
Приховати перелік учасників
Болгарія
American University in Bulgaria

Високоякісна американська освіта, навчання відбувається повністю англійською мовою. Після навчання ви отримаєте американський та європейський дипломи. 99,8% випускників знаходять роботу через кілька місяців після отримання диплому.

Литва
LCC University

LCC посідає провідні позиції у регіоні, пропонуючи унікальний, орієнтований на майбутнє стиль освіти та інтерактивне академічне середовище. Навчальний заклад пропонує дипломні програми в області психології, теології, сучасних комунікацій і міжнародних відносин.

Німеччина
Німецька служба академічних обмінів (DAAD)

DAAD є неприбутковою, недержавною організацією, яка надає стипендії та консультує з усіх аспектів міжнародного академічного обміну, можливостям навчання та проведення досліджень у Німеччині.

Primus Fremdsprachen

Primus Fremdsprachen — це університетський коледж (Studienkolleg) в Нюрнбергу, що пропонує підготовку з математики та німецької мови для вступу в університети Німеччини, а також складання іспитів на знання німецької мови та вивчення інших мов.

Польща
Maria Curie-Skłodowska University

Університет Марії Кюрі-Склодовської – це найбільший державний вищий навчальний заклад на правобережжі Вісли. Зараз в університеті навчається 21 тисяча студентів на більше ніж 200 спеціальностях. Концепція навчання базується на наукових дослідженнях і спрямована на отримання студентами практичних навичок.

Спілка поляків

Громадська організація, метою діяльності якої є зміцнення дружби між польським та українським народами, реалізація освітніх і культурних проектів.

Study in Wrocław

Projekt «Teraz Wrocław» – це програма, що заснована у 2006 році міською владою та вищими навчальними закладами м. Вроцлав. Діяльність проекту спрямована на підтримку молоді з країн Східної Європи в процесі вступу у вроцлавські університети, інформування щодо процедури вступу та навчання у них.

University of Lodz

University of Lodz — це один з провідних державних університетів Польщі. Навчання 30 тисяч студентів відбувається на 12 факультетах за 90 спеціальностями польською та англійською мовами. Дипломи університету визнаються у всіх країнах Європейського Союзу.

University of Social Sciences

Академія соціальних наук функціонує вже 18 років, щорічно отримуючи високі місця у польських рейтингах. Академія пропонує навчання на факультетах: Інформаційні технології; Управління; Туризм; Англійська філологія; Режисура, кіно, аудіовізуальне мистецтво; Архітектура та урбаністика; Журналістика; Косметологія та ін.

Warsaw University of Technology

Найстаріший технічний університет Польщі, що посідає перше місце серед всіх технічних університетів країни. Університет пропонує своїм студентам програми у 28 областях знань, які проводяться на 20 факультетах.

WSB University

Найбільша група бізнес-шкіл та університетів в Польщі. Університети ВСБ знаходяться в 9 містах: Бидгощ, Хожув, Гданськ, Гдиня, Ополе, Познань, Щецін, Торунь і Вроцлав.

Словаччина
Axell Kraft

Безкоштовне навчання в Словаччині. Повний супровід абітурієнтів на всіх етапах вступу та підготовки документів. 100% гарантія вступу та найкраща програма з оформлення абітурієнтів до університетів Словаччини!

Slovak University of Technology in Bratislava

Сучасний навчальний і науковий заклад. З моменту свого заснування в 1937 році, освіту в університеті отримали понад 159 тисяч студентів. В середньому в університеті щорічно навчається 12 тисяч студентів.

Україна
Slovak Agency

Унікальний освітній проект, створений представництвом словацької компанії. Агентство має прямі контакти з університетами Словаччини та надає повний пакет послуг за програмами навчання.

Slovak Study

Slovak Study працює майже з усіма державними університетами Словаччини. За останні роки 150 українців стали студентами університетів Словаччини за допомогою компанії. Slovak Study — це реальність життя і роботи в Європі.

S&T Agency

Компанія має великий досвід в сфері здобуття освіти в Чехії та допомагає з багатьма питаннями, які з цим пов’язані, в тому числі із працевлаштуванням після закінчення навчання.

Франція
Campus France Ukraine

Агентство з питань вищої освіти у Франції. CampusFrance допоможе вибрати програму навчання, знайти фінансування та зорієнтуватись у всіх питаннях навчання у Франції.

Чехія
Чеський центр

Центр є частиною Міністерства закордонних справ Чеської Республіки. Основні напрямки діяльності — культура та освіта. Центр організовує культурні та освітні програми.

Освітній комплекс VĚDA

Освітній комплекс VĚDA — це підготовчі курси для вступу до університетів Чехії, мовна школа з правом складання державного іспиту на знання чеської мови, загальноосвітня школа та дитячий садок.

Student-CZ

Навчальний центр з підготовки абітурієнтів до вступу в університети Чехії. Центр пропонує: комплексні програми підготовки до навчання в чеських університетах, інтенсивні курси чеської мови, канікулярні програми для школярів.

Ця виставка буде надзвичайно
корисною для вас

Якщо ви батьки школяра і мрїєте, щоб ваша дитина здобула якісну освіту за кордоном
Якщо ви студент і плануєте продовжити навчання, та отримати міжнародний досвід
Якщо ви молода людина і бажаєте отримати вичерпну інформацію про мовні та професійні курси за кордоном

Презентації учасників виставки

Про виставку

70+
закордонних університетів Європи та світу
5000+
осіб загальна кількість відвідувачів
Виставка «Освіта за кордоном» має офіційний статус міжнародної і насьогодні є найбільшою з освітніх виставок в Україні.
Протягом 18 років у Києві (в «Українському домі») ми збираємо представників відомих навчальних закладів з різних куточків світу, щоб ви могли отримати найактуальнішу інформацію про якісну та доступну освіту за кордоном. З 2019 року виставка проводиться також в Одесі, Харкові та Дніпрі.
Це дає можливість не тільки киянам, але і потенційним абітурієнтам з регіонів отримати вичерпну інформацію і відповіді на питання, що стосуються:
  • вимог до вступу та вартості навчання
  • студентського життя в різних країнах
  • різноманітних стипендіальних і безкоштовних програм та іншого.

Адреса за якою
відбудеться виставка

Дніпро, вул. Шолом-Алейхема 4/26
Отель Менора

Організатори виставки

Освітній сайт «Освіта.ua» — найбільший в Україні інформаційний ресурс присвячений освіті в Україні та за її межами. Щодня сайт відвідує більше 150 тисяч користувачів — школярів, студентів, батьків, учителів та працівників освіти.

Міжнародна виставка «Освіта за кордоном» у Києві — щорічна виставка закордонних навчальних закладів, що проводиться у Києві два рази на рік з 2002 року.