Найбільша міжнародна виставка
з освіти за кордоном в Україні

Виставка
«Освіта за кордоном»

Найбільша міжнародна виставка з освіти за кордоном в Україні.

Дніпро, вул. Шолом-Алейхема, 4/26
Отель Менора

19 листопада 2019 року
з 16.00 до 20.00
Зареєструватись
Доступна та якісна освіта міжнародного рівня
На виставці представлені навчальні заклади Польщі, Чехії, Словаччини, Німеччини, Франції, Болгарії та інших країн.
Найактуальніша інформація від представників приймальних комісій
Всі освітні програми презентують представники навчальних закладів.
І ви маєте можливість отримати вичерпні відповіді на свої запитання.
Спілкування зручною для вас мовою
Консультанти навчальних закладів володіють українською, російською або англійською мовами.
Допомога з оформленням документів
Консультаційна та практична допомога у оформленні візи та вступних документів
Доступ до стипендій та безкоштовного навчання
Дізнайтесь про міжнародні стипендіальні програми та можливості безкоштовного навчання.

Семінари під час виставки

Міжнародна виставка «Освіта за кордоном» — джерело інформації про якісну освіту

Підготовка до вступу в університет за кордоном
Бакалаврські програми навчання після школи
Магістерські програми та PHD для випускників
Міжнародні стипендіальні програми
Безкоштовна освіта в Німеччині, Чехії та Словаччині
Престижні програми від найкращих університетів Європи
Освітні програми всіх напрямів: від IT до медичної освіти
Консультації з вибору професії, університету та з працевлаштування
Допомога в оформленні студентської візи та вступних документів
Доступна освіта в університетах Польщі

Щорічно ми збираємо рекордну
кількість учасників

30
30
В цьому році на виставці представлені
більше 30 закордонних навчальних закладів
(перелік доповнюється)
Приховати перелік учасників
Болгарія
American University in Bulgaria

Високоякісна американська освіта, навчання відбувається повністю англійською мовою. Після навчання ви отримаєте американський та європейський дипломи. 99,8% випускників знаходять роботу через кілька місяців після отримання диплому.

Литва
LCC University

LCC посідає провідні позиції у регіоні, пропонуючи унікальний, орієнтований на майбутнє стиль освіти та інтерактивне академічне середовище. Навчальний заклад пропонує дипломні програми в області психології, теології, сучасних комунікацій і міжнародних відносин.

Німеччина
Німецька служба академічних обмінів (DAAD)

DAAD є неприбутковою, недержавною організацією, яка надає стипендії та консультує з усіх аспектів міжнародного академічного обміну, можливостям навчання та проведення досліджень у Німеччині.

Primus Fremdsprachen

Primus Fremdsprachen — це університетський коледж (Studienkolleg) в Нюрнбергу, що пропонує підготовку з математики та німецької мови для вступу в університети Німеччини, а також складання іспитів на знання німецької мови та вивчення інших мов.

Польща
Maria Curie-Sklodowska University

Університет Марії Кюрі-Склодовської – це найбільший державний вищий навчальний заклад на правобережжі Вісли. Зараз в університеті навчається 21 тисяча студентів на більше ніж 200 спеціальностях. Концепція навчання базується на наукових дослідженнях і спрямована на отримання студентами практичних навичок.

Спілка поляків

Громадська організація, метою діяльності якої є зміцнення дружби між польським та українським народами, реалізація освітніх і культурних проектів.

Study in Wrocław

Projekt «Teraz Wrocław» – це програма, що заснована у 2006 році міською владою та вищими навчальними закладами м. Вроцлав. Діяльність проекту спрямована на підтримку молоді з країн Східної Європи в процесі вступу у вроцлавські університети, інформування щодо процедури вступу та навчання у них.

Szczecin Metropolis Development Agency

Метою діяльності фонду є стимулювання економічного розвитку міста Щецин. Агентство пропонує консультативну підтримку в частині створення бізнесу та фондів допомоги або подання заявок на отримання грантів. Агентство організовує заходи, пов’язані з просуванням місцевого підприємництва.

University of Business in Wroclaw

Вища школа бізнесу у Вроцлаві – приватний вищий навчальний заклад бізнес-профілю. Пропонує навчання на бакалавраті та магістратурі в сфері економічних та гуманітарних наук, а також післядипломну освіту, включаючи МВА.

University of Lodz

University of Lodz — це один з провідних державних університетів Польщі. Навчання 30 тисяч студентів відбувається на 12 факультетах за 90 спеціальностями польською та англійською мовами. Дипломи університету визнаються у всіх країнах Європейського Союзу.

University of Lower Silesia

Університет Нижньої Силезії протягом багатьох років згідно з рейтингами вважається найкращим приватним університетом Нижньої Сілезії та одним з найважливіших академічних центрів у Польщі. Університет навчає 3,5 тис. студентів на 14 напрямах бакалаврату та магістратури. Навчання проводиться відповідно до міжнародних стандартів.

University of Social Sciences

Академія соціальних наук функціонує вже 18 років, щорічно отримуючи високі місця у польських рейтингах. Академія пропонує навчання на факультетах: Інформаційні технології; Управління; Туризм; Англійська філологія; Режисура, кіно, аудіовізуальне мистецтво; Архітектура та урбаністика; Журналістика; Косметологія та ін.

University of Szczecin

Університет Щецина — популярний державний університет в Польщі. В Університеті діють 11 факультетів. Це класичний університет у якому проводиться навчання з гуманітарних, технічних, природничих, філологічних та соціально-економічних наук. Викладання здійснюється польською або англійською мовами.

University of Wrocław

Один із найстаріших університетів Центральної та Східної Європи із понад 300-літньою історією і традиціями. Найбільший вищий навчальний заклад у Нижній Силезії. В університеті навчається близько 27 тисяч студентів і аспірантів. У навчальному закладі є 10 факультетів, які пропонують навчання більше ніж на 70 напрямах.

Warsaw University of Technology

Найстаріший технічний університет Польщі, що посідає перше місце серед всіх технічних університетів країни. Університет пропонує своїм студентам програми у 28 областях знань, які проводяться на 20 факультетах.

West Pomeranian Business School

Західнопоморська бізнес-школа в Щецині вже 26 років готує професіоналів для бізнесу. Університет надає інноваційні знання, а також практичні навички, які використовуються у бізнесі та підприємництві.

West Pomeranian University of Technology in Szczecin

Західнопоморський технологічний університет у Щецині має 10 факультетів та пропонує повний спектр академічного навчання для здобуття ступенів бакалавра, інженера-магістра, доктора наук. Університет співпрацює з 82 європейськими вишами в рамках програмрізномінітних програм обміну.

Wrocław University of Environmental and Life Sciences

Вроцлавський природничий університет – один із найкращих технічних вищих навчальних закладів у Польщі. В універитеті здобувають освіту понад 10 000 студентів. Університет здійснює навчання за природничими і технічними напрямками, а також проводить дослідження в галузі сільського господарства.

Wroclaw University of Science and Technology

Вроцлавська політехніка належить до найбільших і найкращих польських технічних університетів, а також є лідером найпрестижніших рейтингів університетів Польщі. Сучасну технічну освіту тут здобувають понад 30 000 студентів. Вони навчаються на 16 факультетах маючи на вибір 39 напрямів навчання.

WSB University

Найбільша група бізнес-шкіл та університетів в Польщі. Університети ВСБ знаходяться в 9 містах: Бидгощ, Хожув, Гданськ, Гдиня, Ополе, Познань, Щецін, Торунь і Вроцлав.

Словаччина
Slovak University of Technology in Bratislava

Сучасний навчальний і науковий заклад. З моменту свого заснування в 1937 році, освіту в університеті отримали понад 159 тисяч студентів. В середньому в університеті щорічно навчається 12 тисяч студентів.

Constantine the Philospoher University in Nitra

Сучасний і шостий за величиною державний університет Словаччини. У структурі вищого навчального закладу функціонує 5 факультетів. Університет готує фахівців із багатьох сфер суспільної діяльності: викладачів, політологів, маркетологів, менеджерів туризму, перекладачів, журналістів, етнологів, археологів, істориків, фізиків, фахівців з комп’ютерних технологій, психологів, гемологів, медичних та соціальних працівників тощо.

Україна
Free Student

Програма “FREE STUDENT” презентує Європейську освіту. Програма пропонує вступ на безкоштовне навчання українських студентів до кращих державних університетів Словаччини. Для учасників програми 100% гарантія вступу.

Освітня агенція «Літера»

Освітня агенція «Літера» пропонує програми для отримання середньої та вищої освіти в Чехії та Словаччині. Компанія працює з серпня 2002 року, має багаторічний досвід в оформленні документів для навчання за кордоном, а також для отримання посвідки на проживання та візи.

Slovak Agency

Унікальний освітній проект, створений представництвом словацької компанії. Агентство має прямі контакти з університетами Словаччини та надає повний пакет послуг за програмами навчання.

Slovak Study

Slovak Study працює майже з усіма державними університетами Словаччини. За останні роки 150 українців стали студентами університетів Словаччини за допомогою компанії. Slovak Study — це реальність життя і роботи в Європі.

S&T Agency

Компанія має великий досвід в сфері здобуття освіти в Чехії та допомагає з багатьма питаннями, які з цим пов’язані, в тому числі із працевлаштуванням після закінчення навчання.

Франція
Campus France Ukraine

Агентство з питань вищої освіти у Франції. CampusFrance допоможе вибрати програму навчання, знайти фінансування та зорієнтуватись у всіх питаннях навчання у Франції.

Чехія
Чеський центр у Києві при Посольстві Чеської Республіки

Центр є частиною Міністерства закордонних справ Чеської Республіки. Основні напрямки діяльності — культура та освіта. Центр організовує культурні та освітні програми.

Institute for Language and Preparatory Studies, Charles University

Інститут спеціалізується на навчанні іноземців чеської мови та підготовці іноземних студентів до навчання у чеських вишах. Навчальний заклад пропонує найкраще співвідношення ціни та якості. Більшість студентів після підготовчих курсів вступають до державних вишів, де безкоштовно отримують якісну освіту.

Освітній комплекс VĚDA

Освітній комплекс VĚDA — це підготовчі курси для вступу до університетів Чехії, мовна школа з правом складання державного іспиту на знання чеської мови, загальноосвітня школа та дитячий садок.

Student-CZ

Навчальний центр з підготовки абітурієнтів до вступу в університети Чехії. Центр пропонує: комплексні програми підготовки до навчання в чеських університетах, інтенсивні курси чеської мови, канікулярні програми для школярів.

University of West Bohemia

Університет пропонує бакалаврскі, магистерскі та докторські програми чеською або англiйскою мовою за наступними напрямами: інформаційні технології; кібернетика; математика та фізика; громадське будівництво; електротехніка та енергетика; машинобудування та металургія; дизайн та мистецтво; економіка та менеджмент; гуманітарні науки; суспільні науки; медичні напрямки; підготовка вчителів; юриспруденція.

Ця виставка буде надзвичайно
корисною для вас

Якщо ви батьки школяра і мрїєте, щоб ваша дитина здобула якісну освіту за кордоном
Якщо ви студент і плануєте продовжити навчання, та отримати міжнародний досвід
Якщо ви молода людина і бажаєте отримати вичерпну інформацію про мовні та професійні курси за кордоном

Про виставку

70+
закордонних університетів Європи та світу
5000+
осіб загальна кількість відвідувачів
Виставка «Освіта за кордоном» має офіційний статус міжнародної і насьогодні є найбільшою з освітніх виставок в Україні.
Протягом 18 років у Києві (в «Українському домі») ми збираємо представників відомих навчальних закладів з різних куточків світу, щоб ви могли отримати найактуальнішу інформацію про якісну та доступну освіту за кордоном. З 2019 року виставка проводиться також в Одесі, Харкові та Дніпрі.
Це дає можливість не тільки киянам, але і потенційним абітурієнтам з регіонів отримати вичерпну інформацію і відповіді на питання, що стосуються:
  • вимог до вступу та вартості навчання
  • студентського життя в різних країнах
  • різноманітних стипендіальних і безкоштовних програм та іншого.

Адреса за якою
відбудеться виставка

Дніпро, вул. Шолом-Алейхема, 4/26
Отель Менора

Організатори виставки

Освітній сайт «Освіта.ua» — найбільший в Україні інформаційний ресурс присвячений освіті в Україні та за її межами. Щодня сайт відвідує більше 150 тисяч користувачів — школярів, студентів, батьків, учителів та працівників освіти.

Міжнародна виставка «Освіта за кордоном» у Києві — щорічна виставка закордонних навчальних закладів, що проводиться у Києві два рази на рік з 2002 року.