Найбільша міжнародна виставка
з освіти за кордоном в Україні

Виставка
«Освіта за кордоном»

Найбільша міжнародна виставка з освіти за кордоном в Україні.
Київ, Хрещатик 2 (Український дім)
15-16 листопада 2019 року
з 11.00 до 18.00
Вхід вільний
Доступна та якісна освіта міжнародного рівня
На виставці представлені навчальні заклади Польщі, Чехії, Словаччини, Німеччини, Франції, Болгарії та інших країн.
Найактуальніша інформація від представників приймальних комісій
Всі освітні програми презентують представники навчальних закладів.
І ви маєте можливість отримати вичерпні відповіді на свої запитання.
Спілкування зручною для вас мовою
Консультанти навчальних закладів володіють українською, російською або англійською мовами.
Допомога з оформленням документів
Консультаційна та практична допомога у оформленні візи та вступних документів
Доступ до стипендій та безкоштовного навчання
Дізнайтесь про міжнародні стипендіальні програми та можливості безкоштовного навчання.

Міжнародна виставка «Освіта за кордоном» — джерело інформації про якісну освіту

Підготовка до вступу в університет за кордоном
Бакалаврські програми навчання після школи
Магістерські програми та PHD для випускників
Міжнародні стипендіальні програми
Безкоштовна освіта в Німеччині, Чехії та Словаччині
Престижні програми від найкращих університетів Європи
Освітні програми всіх напрямів: від IT до медичної освіти
Консультації з вибору професії, університету та з працевлаштування
Допомога в оформленні студентської візи та вступних документів
Доступна освіта в університетах Польщі

Щорічно ми збираємо рекордну
кількість учасників

70
70
В цьому році на виставці представлені
більше 70 закордонних навчальних закладів
(перелік доповнюється)
Приховати перелік учасників
Болгарія
American University in Bulgaria

Високоякісна американська освіта, навчання відбувається повністю англійською мовою. Після навчання ви отримаєте американський та європейський дипломи. 99,8% випускників знаходять роботу через кілька місяців після отримання диплому.

University of Economics — Varna

Університет економіки у Варні — це державний університет орієнтований на дослідження та навчання в галузі економіки. Університет пропонує програми у сферах менеджменту, фінансів, бухгалтерского обліку, інформатики та ін.

Литва
LCC University

LCC посідає провідні позиції у регіоні, пропонуючи унікальний, орієнтований на майбутнє стиль освіти та інтерактивне академічне середовище. Навчальний заклад пропонує дипломні програми в області психології, теології, сучасних комунікацій і міжнародних відносин.

Німеччина
Німецька служба академічних обмінів (DAAD)

DAAD є неприбутковою, недержавною організацією, яка надає стипендії та консультує з усіх аспектів міжнародного академічного обміну, можливостям навчання та проведення досліджень у Німеччині.

Primus Fremdsprachen

Primus Fremdsprachen — це університетський коледж (Studienkolleg) в Нюрнбергу, що пропонує підготовку з математики та німецької мови для вступу в університети Німеччини, а також складання іспитів на знання німецької мови та вивчення інших мов.

Польща
Helena Chodkowska University of Technology and Economics

Університет пропонує навчання у напрямках технічних та соціальних наук на рівні бакалаврату та магістратури. Навчання в UTH — це також шанс навчатися у Варшаві — одній із  столиць Європи, що розвиваються шайшвидше.

Maria Curie-Skłodowska University

Університет Марії Кюрі-Склодовської – це найбільший державний вищий навчальний заклад на правобережжі Вісли. Зараз в університеті навчається 21 тисяча студентів на більше ніж 200 спеціальностях. Концепція навчання базується на наукових дослідженнях і спрямована на отримання студентами практичних навичок.

SGH Warsaw School of Economics

SGH вважається провідним університетом економіки та бізнесу в Польщі і є одним з провідних дослідницьких центрів Польщі в області бізнесу та управління, економічної політики, фінансів, банківської та європейської інтеграції.

Спілка поляків

Громадська організація, метою діяльності якої є зміцнення дружби між польським та українським народами, реалізація освітніх і культурних проектів.

Study in Poland

Проект Study in Poland пропонує українським студентам можливості навчання за оновленою базою програм і курсів на всіх рівнях здобуття освіти — бакалавра, магістра та докторантури англійською та іншими мовами в польських вищих навчальних закладах. У програмі беруть близько 60 навчальних закладів, що пропонують понад 600 освітніх курсів з усього спектру предметів, які викладаються у Польщі.

Study in Poznan

Проект Study in Poznan представлає університети м. Познань. Місто пропонує найкращі умови для здобуття освіти та представляє одні з найкращих у Польщі навчальні заклади, а також сучасні академічні центри та студентські містечка. Щороку познанські навчальні заклади випускають понад 40 тисяч фахівців.

Study in Wrocław

Projekt «Teraz Wrocław» – це програма, що заснована у 2006 році міською владою та вищими навчальними закладами м. Вроцлав. Діяльність проекту спрямована на підтримку молоді з країн Східної Європи в процесі вступу у вроцлавські університети, інформування щодо процедури вступу та навчання у них.

University of Lodz

University of Lodz — це один з провідних державних університетів Польщі. Навчання 30 тисяч студентів відбувається на 12 факультетах за 90 спеціальностями польською та англійською мовами. Дипломи університету визнаються у всіх країнах Європейського Союзу.

University of Social Sciences

Академія соціальних наук функціонує вже 18 років, щорічно отримуючи високі місця у польських рейтингах. Академія пропонує навчання на факультетах: Інформаційні технології; Управління; Туризм; Англійська філологія; Режисура, кіно, аудіовізуальне мистецтво; Архітектура та урбаністика; Журналістика; Косметологія та ін.

University of Social Sciences and Humanities SWPS

Один з найбільших університетів Польщі, що пропонує більше 30 програм навчання польською мовою і 14 англійською мовою за 70 спеціальностями. Головне відділення університету розміщено в Варшаві.

Warsaw University of Technology

Найстаріший технічний університет Польщі, що посідає перше місце серед всіх технічних університетів країни. Університет пропонує своїм студентам програми у 28 областях знань, які проводяться на 20 факультетах.

WSB University

Найбільша група бізнес-шкіл та університетів в Польщі. Університети ВСБ знаходяться в 9 містах: Бидгощ, Хожув, Гданськ, Гдиня, Ополе, Познань, Щецін, Торунь і Вроцлав.

Словаччина
Alexander Dubček University of Trenčín

Alexander Dubček University of Trenčín — це молодий, швидко зростаючий університет, що забезпечує якісну освіту в широкому спектрі наукових дисциплін, орієнтованих на спеціальні технології, матеріальну та екологічну інженерію, менеджмент, регіональну економіку, політологію, охорону здоров’я, мистецтво та дизайн з усіх трьох рівнів здобуття вищої освіти — бакалавр, магістр та докторський ступінь.

Axell Kraft

Безкоштовне навчання в Словаччині. Повний супровід абітурієнтів на всіх етапах вступу та підготовки документів. 100% гарантія вступу та найкраща програма з оформлення абітурієнтів до університетів Словаччини!

Faculty of Natural Sciences, Comenius University in Bratislava

Факультет природничих наук Comenius University in Bratislava пропонує навчання на програмах бакалавра, магістра та доктора наук разом із декількома спеціалізованими курсами. Стійкі позиції факультету в університетській освіті Словаччині підтверджуються постійним зацікавленням студентів у його навчальних програмах.

Slovak University of Technology in Bratislava

Сучасний навчальний і науковий заклад. З моменту свого заснування в 1937 році, освіту в університеті отримали понад 159 тисяч студентів. В середньому в університеті щорічно навчається 12 тисяч студентів.

Technical University of Košice

Технічний університет в Кошицях є міжнародним визнаним науково-освітнім закладом, який надає підготовку та інтелектуальні рішення для різних галузей життя. Завдяки наявності дев’яти факультетів із різними напрямками підготовки створює унікальний простір для тисяч студентів та пропонує широкий вибір престижних навчальних напрямів.

Constantine the Philospoher University in Nitra

Сучасний і шостий за величиною державний університет Словаччини. У структурі вищого навчального закладу функціонує 5 факультетів. Університет готує фахівців із багатьох сфер суспільної діяльності: викладачів, політологів, маркетологів, менеджерів туризму, перекладачів, журналістів, етнологів, археологів, істориків, фізиків, фахівців з комп’ютерних технологій, психологів, гемологів, медичних та соціальних працівників тощо.

Україна
Greek Group
Intellect Guide
Intellect Guide — міжнародна освітня компанія, що надає послуги освітнього консалтингу: підбір вишів, шкіл-пансіонів, мовних курсів за кордоном; організація вступу до закордонних навчальних закладів; консультування щодо проживання за кордоном, підбір гуртожитків і опікунів; візові консультації.
Language Market International
Language Market International — компанія, яка займається освітою за кордоном. Компанія отримала міжнародну акредитацію ICEF accredited agency. Сфери діяльності: мовні курси для дітей та дорослих (більше 19 країн світу); професійні курси; середня та вища освіта за кордоном.
Osvita Market

Osvita Market – інформаційний проект у сфері освіти за кордоном та міжнародних молодіжних програм. Основна мета проекту — це популяризація якісної освіти для молоді з різними рівнями знань та фінансовими можливостями у всіх куточках України.

Slovak Agency

Унікальний освітній проект, створений представництвом словацької компанії. Агентство має прямі контакти з університетами Словаччини та надає повний пакет послуг за програмами навчання.

Slovak Study

Slovak Study працює майже з усіма державними університетами Словаччини. За останні роки 150 українців стали студентами університетів Словаччини за допомогою компанії. Slovak Study — це реальність життя і роботи в Європі.

S&T Agency

Компанія має великий досвід в сфері здобуття освіти в Чехії та допомагає з багатьма питаннями, які з цим пов’язані, в тому числі із працевлаштуванням після закінчення навчання.

StudentWay

Агентство освітніх програм StudentWay займається підготовкою до вступу і проведенням вступних кампаній до університетів Польщі, Чехії, Словаччини, Німеччини, Австрії. На ринку освітніх послуг компанія працює з 1999 року.

USA Education Group

Компанія надає унікальне можливість в отриманні диплома про повну загальну середню освіту (Liberty High School Diploma) США on-line. Це нова можливість, так як будучи учнем старших класів, дитина може здобувати освіту в США.

VTG Study

VTG Study – ваш надійний партнер в підборі зарубіжних освітніх програм в Чехії, Нідерландах, Великобританії, США, Канаді, Мальті, Німеччині, Китаї та інших країнах. Компанія пропонує мовні курси для дорослих та дітей, табори з вивченням іноземних мов та підготовчі курси для вступу в зарубіжні університети.

WhyEducation

Міжнародне освітнє агентство WhyEducation — консьєрж сервіс в галузі освіти. Програми: підготовка до вступу в університети, мовні курси та табори, середня освіта, післядипломна освіта та МВА, оформлення документів для вступу та навчання.

Франція
Campus France Ukraine

Агентство з питань вищої освіти у Франції. CampusFrance допоможе вибрати програму навчання, знайти фінансування та зорієнтуватись у всіх питаннях навчання у Франції.

Чехія
Чеський центр

Центр є частиною Міністерства закордонних справ Чеської Республіки. Основні напрямки діяльності — культура та освіта. Центр організовує культурні та освітні програми.

Освітній комплекс VĚDA

Освітній комплекс VĚDA — це підготовчі курси для вступу до університетів Чехії, мовна школа з правом складання державного іспиту на знання чеської мови, загальноосвітня школа та дитячий садок.

Student-CZ

Навчальний центр з підготовки абітурієнтів до вступу в університети Чехії. Центр пропонує: комплексні програми підготовки до навчання в чеських університетах, інтенсивні курси чеської мови, канікулярні програми для школярів.

University of South Bohemia in Ceske Budejovice

Університет позиціонує себе як науково-дослідну установу з акцентом на гуманітарних і соціальних науках. Студенти можуть вибрати з понад 200 бакалаврських, магістерських та аспірантських навчальних програм, 29 з яких можна вивчати англійською, а 4 — німецькою.

Ця виставка буде надзвичайно
корисною для вас

Якщо ви батьки школяра і мрїєте, щоб ваша дитина здобула якісну освіту за кордоном
Якщо ви студент і плануєте продовжити навчання, та отримати міжнародний досвід
Якщо ви молода людина і бажаєте отримати вичерпну інформацію про мовні та професійні курси за кордоном

Презентації учасників виставки

Про виставку

70+
закордонних університетів Європи та світу
5000+
осіб загальна кількість відвідувачів
Виставка «Освіта за кордоном» має офіційний статус міжнародної і насьогодні є найбільшою з освітніх виставок в Україні.
Протягом 18 років у Києві (в «Українському домі») ми збираємо представників відомих навчальних закладів з різних куточків світу, щоб ви могли отримати найактуальнішу інформацію про якісну та доступну освіту за кордоном. З 2019 року виставка проводиться також в Одесі, Харкові та Дніпрі.
Це дає можливість не тільки киянам, але і потенційним абітурієнтам з регіонів отримати вичерпну інформацію і відповіді на питання, що стосуються:
  • вимог до вступу та вартості навчання
  • студентського життя в різних країнах
  • різноманітних стипендіальних і безкоштовних програм та іншого.

Адреса за якою
відбудеться виставка

Київ, Хрещатик 2 (Український дім)

Організатори виставки

Освітній сайт «Освіта.ua» — найбільший в Україні інформаційний ресурс присвячений освіті в Україні та за її межами. Щодня сайт відвідує більше 150 тисяч користувачів — школярів, студентів, батьків, учителів та працівників освіти.

Міжнародна виставка «Освіта за кордоном» у Києві — щорічна виставка закордонних навчальних закладів, що проводиться у Києві два рази на рік з 2002 року.